Jak wzbogacić stronę internetową

Podziel się:   Facebook   Google+   Twitter   GG   E-mail  

Zaznaczenie_009

W związku z tym, że wiele osób prowadzi swoje własne strony internetowe, konkurencja staje się coraz większa i nawet jeśli posiadamy bardzo dobrą i merytoryczną treść, którą warto jest przeczytać, tak czy inaczej możemy mieć problemy z ilością osób odwiedzających.

Żeby poprawić tą sytuację należy odpowiednio zoptymalizować naszą stronę pod kątem wyszukiwarek, a po za tym wzbogacić ją o odpowiednie grafiki.

Przy każdym wpisie możemy zastosować odpowiednią grafikę, dzięki czemu użytkownik będzie bardziej zainteresowany, a jego uwaga skupi się najpierw na odpowiednim zdjęciu. W takim wypadku należy przede wszystkim pomyśleć o tym, żeby zdjęcia były jak najlepsze jakościowo i po za tym pozwalały zaciekawić potencjalnego użytkownika internetu.

Skąd brać takie właśnie grafiki?
Nic prostszego, wystarczy że odwiedzimy bank zdjęć stockowych Depositphotos.

Zaznaczenie_008

Na początku możemy skorzystać z darmowego abonamenty na próbę, który trwa 7 dni, podczas których możemy pobierać do 5 plików dziennie (dowolnej wielkości i z całych zasobów serwisu).
Później w zależności od naszego zapotrzebowania możemy dobrać dla siebie odpowiedni plan abonamentowy lub po prostu kupować grafiki za kredyty.

W serwisie wszystko mamy podzielone na kategorie: http://pl.depositphotos.com/category/ , dzięki czemu bardzo szybko i prosto możemy wyszukać interesujące nas pliki. Do tego oczywiście możemy skorzystać też z wyszukiwarki i wpisać interesujące nas zapytanie, aby jak najdokładniej dopasować Stocki do naszego wpisu.

Dzięki wprowadzonej niedawno funkcjonalności lightbox wyszukiwanie plików jest jeszcze prostsze.

Dla najbardziej wymagających twórców witryn czy też różnego rodzaju projektów w serwisie znajdujemy również Stocki wektorowe – http://pl.depositphotos.com/category/Vectors.html, które doskonale nadają się tam, gdzie potrzebne są duże rozmiary zdjęć przy zachowaniu najwyższej jakości.

Serwis proponuje nam ponad 8 milionów plików stockowych, a każdego dnia ilość ta się powiększa, dlatego nawet najbardziej wymagający użytkownicy znajdą tu coś odpowiedniego dla swoich potrzeb.

Powiązane artykuły

Featuring Top 1/1 of Grafika

Kurs css

  • Kurs CSS dla niecierpliwych [cz 1/2]

    Co to jest CSS, po co go używać, jak go używać.. CSS - stylizowanie różnych elementów HTML, inaczej mówiąc: wizualizowanie/nadawanie odpowiedniego wyglądu strony www. Zaczynając kurs…

  • Kurs CSS dla niecierpliwych [cz 2/2]

    Kontynuacja przyspieszonego kursu dla niecierpliwych. Część 1/2 - Kurs CSS dla niecierpliwych 1/2 Zakładam, że znasz lub zapoznałeś/aś się już wstępnie z podstawami HTML, wiesz do czego…