Katalog wartościowych stron

Podziel się:   Facebook   Google+   Twitter   GG   E-mail  

Zaznaczenie_006
Obecnie katalogów stron www jest cała masa.. Nie ma takiego dużego katalogu stron, który pomieściłby wszystkie katalogi stron 😉 Powstawanie nowych katalogów z zastraszającym tempie przyhamowało samo Google, ograniczając “moc pozycjonującą” katalogów praktycznie do minimum.

Obecnie na wartości zyskują prywatne, płatne lub elitarne katalogi stron, które skupiają swoją działalność na katalogowaniu tylko tych stron, które spełniają określone warunki tematyczne. Przykładem takiego katalogu jest: katalog stron.

legalna-strona.pl to katalog legalnych stron internetowych, gdzie wpis mogą dodać jedynie w pełni legalne strony internetowe. Dodatkowym wymogiem jest dodanie linku zwrotnego do katalogu, co podnosi jego wartość z każdym kolejnym wpisem!

Nasz blog został dodany do tego katalogu i uzyskał range: legalna strona, z czego ogromnie się cieszymy!

Powiązane artykuły

Featuring Top 9/9 of Pozycjonowanie strony w google

Kurs css

  • Kurs CSS dla niecierpliwych [cz 1/2]

    Co to jest CSS, po co go używać, jak go używać.. CSS - stylizowanie różnych elementów HTML, inaczej mówiąc: wizualizowanie/nadawanie odpowiedniego wyglądu strony www. Zaczynając kurs…

  • Kurs CSS dla niecierpliwych [cz 2/2]

    Kontynuacja przyspieszonego kursu dla niecierpliwych. Część 1/2 - Kurs CSS dla niecierpliwych 1/2 Zakładam, że znasz lub zapoznałeś/aś się już wstępnie z podstawami HTML, wiesz do czego…